Pristatymo terminai ir sąlygos

Visos prekės (jeigu tai nėra užsakoma prekė) Lietuvoje pristatomos per 72 val. po apmokėjimo gavimo.

Pristatymo kaina pateikiama įsidėjus prekes į prekių krepšelį (sistema įvertina prekių dydį ir pristatymo vietą)

Pasirinkus pristatymą krovininiu automobiliu (iki 15m3) su rankiniu išsikrovimu, prekes turi išsikrauti pirkėjas.

Pasirinkus pristatymą krovininiu automobiliu su kranu (iki 15m3), prekės bus iškrautos su kranu- munipuliatoriumi.

Smulkias prekes Jums pristatys kurjerių tarnyba.

Jei neturite galimybės priimti prekių su kranu/munipuliatoriumi ar  išsikrauti rankiniu būdu, prašome susisiekti tel. +37060223123 arba el. paštu: info@vovere.eu .

Jegu užsakymą reikia pristatyti už Kauno ir Kauno rajono ribų, prašome susisiekti tel. +37060223123 arba el. paštu: info@vovere.eu .

Prekių priėmimo metu, pirkėjas turi pasirašyti ant prekių pristatymo dokumentų (krovinio važtaraščio, sąskaitos faktūros). Pastebėjus prekių ar pakuočių pažeidimus, pirkėjas privalo savo pastabas įrašyti į krovinio važtaraštį. Neatlikus šių veiksmų UAB „Guodra“ (Vovere.eu) neprisiima atsakomybės dėl prekių ar pakuočių pažeidimo.

UAB „Guodra“ (Vovere.eu) neprisiima atsakomybės už pristatymą, jei krovinio neįmanoma pristatyti dėl blogo privažiavimo, kelių eismo ribojimo ar dėl neparuoštos vietos krovinio iškrovimui.

Iškrovimo metu pirkėjas turi patikrinti prekių krovinio komplektaciją. Jei komplektacija neatitinka užsakymo, pirkėjas turi tai pažymėti krovinio važtaraštyje. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, UAB „Guodra“ (Vovere.eu) neprisima atsakomybės dėl prekių komplektacijos neatitikimų.

Pasirašius ant prekių dokumentų, per 7 dienas pirkėjas gali pareikšti pretenzijas dėl prekių gamyklinio broko, kuris ngalėjo būti pastebėtas tik išardžius gaminių pakuotes.

www.vovere.eu © 2024.